Piegādes

Piegādes

Bezmaksas preces saņemšana veikalā "Sveču bode" Rīgā, Brīvības ielā 122.

Darba dienās 11.00-19.00

Preci var saņemt pēc priekšapmaksas ienākšanas pārdevēja bankas kontā vai maksājot skaidrā naudā veikalā Brīvības ielā 122 "Sveču bode", Rīgā.

Pasūtījumu var saņemt pēc apstiprinoša e-pasta saņemšanas: Prece ir gatava saņemšanai Brīvības ielā
122, Rīgā veikalā "Sveču bode". Papildus informācija pa telefonu t. 29515989

Piedāvājam pasūtījumu saņemt arī pasta automātos “Pasta stacija” un "Omniva"  lielāko pilsētu tirdzniecības centros (apmēram 3 darba dienu laikā). Informāciju par tuvāko

Piegādes maksa sūtījumiem Latvijā – 4 eur,


Pasūtot preci interneta veikalā, kā piegādes veidu izvēlieties „Pasta stacija”. No saraksta izvēlieties sev ērtāko pasta staciju. Pārliecinieties, ka pasūtījumā ir norādīts jūsu mobilā tālruņa numurs. Kad sūtījums būs ievietots Jūsu izvēlētajā pasta stacijā, saņemsiet īsziņu savā mobilajā tālrunī ar pasta stacijas adresi un sūtījuma saņemšanas kodu. Saņemot šādu īsziņu, dodieties uz norādīto pasta staciju. Sūtījumu var izņemt 3 dienu laikā sev ērtā brīdī. Pasta stacijas darbojas tirdzniecības centru darba laikos. Pasta stacijas ekrānā izvēlieties “Saņemt sūtījumu”, ievadiet piecciparu kodu, ko saņēmāt īsziņā, un izvēlieties „Atvērt nodalījumu”.

Piegāde pa pastu
Piegāde Latvijas teritorijā tiek piedāvāta ar Latvijas pasta starpniecību un pasūtījumi tiek izsūtīti pēc priekšapmaksas saņemšanas.

Pasta piegāde 3-5 darba dienu laikā, saņemšana pasta nodaļā.

Piegāde Eiropas Savienības robežās un citām valstīm, jautāt atsevišķi.

Prece tiek izsūtīta pēc priekšapmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā bankas kontā.

Copyright 2013